Referencje

IN-STAL Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalnym wykonawstwem skomplikowanych projektów w zakresie konstrukcji stalowych. Zakres prac prowadzonych przez nasza firmę jak i stopień ich złożoności pozwala nam uzyskać cenne referencje. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, zdobywane w kraju i za granicą, czynią z naszej firmy odpowiedniego partnera do współpracy. O naszych kompetencjach świadczy najlepiej lista odbiorców, z którymi współpracujemy. Są to w większości firmy zagraniczne, takie jak:

PEDAX www.pedax.de (Niemcy)
KMW ENERGII www.kmwenergi.se (Szwecja)
BOSCH REXTROTH www.boshrextroth.dk (Dania)
METTALBAU NORD www.mettalbau-nord.de (Niemcy)
LWN LUFTTECHNIK www.lufttechnik.de (Niemcy)

Przesiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne IN-STAL Sp. z o.o. posiada certyfikaty i uprawnienia SLV Halle wymagane w zakresie wykonywanych prac konstrukcyjnych i robót spawalniczych.
W chwili obecnej jesteśmy w trakcie rejestracji innych certyfikatów i uprawnień wymaganych przy wykonywaniu robót stalowych. Równocześnie wdrażamy system jakości ISO 9002, który jest niezbędnym instrumentem naszej wiarygodności.

Mamy ambicję, aby firma nasza postrzegana była jako profesjonalny dostawca wysokokwalifikowanych produktów i usług, któremu można zaufać.

IN-STAL TO SOLIDNY PARTNER – SPRAWDZONY W DZIAŁANIU !